info@ceskypesky.cz

O projektu

ČESKY PĚŠKY  

je společný projekt České podnikatelské pojišťovny a Klubu českých turistů, který má za cíl rozpohybovat veřejnost a motivovat k pobytu v přírodě.

Poznej krásy české přírody. 

Chůze je nejpřirozenější pohyb člověka s minimální negativní zátěží. Vycházky, túry a pochody jsou ideální aktivitou pro uchování fyzického i duševního zdraví.

Česká podnikatelská pojišťovna chce motivovat a inspirovat veřejnost ke změnám v životním stylu a k aktivní podpoře zdraví a kondice české populace, proto se spojila s Klubem českých turistů, který ctí stejné hodnoty. Společně přichází s novým preventivním projektem Česky pěšky.

Cílem tohoto projektu je prostřednictvím série pochodů napříč republikou motivovat širokou veřejnost k udržování kondice. Můžete se vydat sami, s partnerem, rodinou nebo kamarády a společně si užít blahodárný pobyt na čerstvém vzduchu.

U stánku ČPP v cíli jednotlivých pochodů se můžeš těšit na zábavné i poučné doprovodné aktivity. Pro děti je připravený koutek s Patem a Matem (fotostěna, skládací i magnetické puzzle) a další hry i pro ty nejmenší účastníky. 

Pojď se s námi toulat přírodou a objevuj krásy České republiky!

Pravidla a obchodní podmínky najdeš ZDE.

Tento projekt vznikl ve spolupráci s Klubem českých turistů.

Partneři projektu

Mediální partneři

Top