O projektu

Česká podnikatelská pojišťovna a Klub českých turistů před čtyřmi lety spojili síly a odstartovali společný projekt, který má za cíl motivovat širokou veřejnost k zdravému pohybu v přírodě. A daří se to. V loňském roce už s námi chodilo 55 tisíc z vás.

Krása turistiky spočívá v tom, že je jedno, kolik vám je let, nebo v jaké jste fyzické kondici, pro každého se něco najde. Platí to i pro naše pochody, radost z pohybu mají malé děti v doprovodu rodičů, páry všech věkových kategorií či skupinky kamarádů a kamarádek.

Pohyb na čerstvém vzduchu a poznávání krás České republiky přináší obrovské osobní uspokojení. Chůze je navíc nejpřirozenější pohyb člověka s minimální negativní zátěží. Vycházky, túry a pochody jsou ideální aktivitou pro uchování fyzického i duševního zdraví.

„Naším cílem je motivovat a inspirovat veřejnost ke zdravějšímu životním stylu. Chceme, aby se zlepšila kondice české populace. Letošní ročník věnujeme prevenci cukrovky a právě chůze je ten nejvhodnější pohyb. Určitě se podívejte, kde s námi můžete chodit, a přidejte se, rádi vás uvidíme", říká Jolana Kolaříková, ředitelka Marketingu a PR v ČPP.

Za svůj výkon budete i odměněni. V rámci vybraných pochodů se můžete těšit na zábavné i poučné doprovodné aktivity pro děti i dospělé. Navíc máme pro vás připravenu i dlouhodobou soutěž o zajímavé ceny. Její pravidla a obchodní podmínky najdete ZDE.

Obujte se do správných bot, dobře se oblékněte a pojďte se s námi toulat přírodou a objevovat krásy České republiky!

Top